Kanapių juosta
Kanabidiolis

Kas yra slapukai?

 

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

 

Kaip mes naudojame slapukus?

 

Kanabidiolis.lt kaip ir dauguma kitų interneto svetainių, gali laikyti arba atrinkti informaciją jūsų interneto naršyklėje, kuri dažniausiai yra slapukų pavidalo. Ši informacija, kuri gali būti susijusi su jumis, jūsų nustatymais arba interneto įrenginiu (asmeniniu ar planšetiniu kompiuteriu, mobiliuoju telefonu) daugiausiai naudojama tam, kad interneto svetainė geriau atitiktų klientų poreikius, suteiktų jiems individualiai pritaikytas paslaugas internetu ir įsimintų anksčiau naudotas parinktis.

 

Kanabidiolis.lt nenaudos ir jokiai trečiajai šaliai neleis naudoti statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę.

 

Reikalingi slapukai

 

Šie slapukai būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Juos naudodami galėsite naršyti po svetainę, ieškoti skrydžių ir kitų paslaugų bei atlikti užsakymus. Be šių slapukų negalėsite pasinaudoti paslaugomis, dėl kurių užėjote į šią svetainę.

 

Veiksmų stebėjimo slapukai

 

Šie slapukai mums padeda suprasti, kaip lankytojai naudojasi interneto svetaine, todėl juos naudodami galime analizuoti ir tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, galime nustatyti daugiausiai ir mažiausiai lankomus svetainės puslapius. Slapukai nustato tokius parametrus kaip lankytojų skaičius, kiek laiko klientai naršo po svetainę ir iš kur į ją patenka. Tokiu būdu sužinome, ką darome teisingai, ką turime tobulinti bei kaip galime užtikrinti, kad puslapiai būtų atveriami greitai ir rodomi teisingai.

 

Visa šių slapukų renkama informacija yra anoniminė ir nesusijusi su jūsų asmens duomenimis. Šioms funkcijoms atlikti „Kanabidiolis.lt“ naudojasi „Google“, ir „Adobe“ paslaugomis.

 

Slapukai

 

Šie slapukai naudojami tam, kad svetainė būtų dar praktiškesnė, pateiktų asmeniškai pritaikytą informaciją ir funkcijas, tokias kaip galimybę žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus, informaciją apie tam tikras kelionių kryptis ir galimybę bendrinti turinį socialiniuose tinkluose.

 

Reklamos ir sekimo slapukai

 

Šie slapukai skirti tam, kad gautumėte su jumis ir jūsų interesais susijusius reklaminius pranešimus. Jie taip pat naudojami reklaminių skelbimų parodymų skaičiui apriboti ir reklamos kampanijos efektyvumui nustatyti.

 

Šiuos slapukus diegia mūsų reklamos tinklo partneriai, padedantys susigrąžinti mūsų investicijas į interneto svetaines. Tokiu būdu galime išlaikyti žemiausias kainas mūsų klientams. Šie slapukai taip pat gali būti panaudoti rodant susijusius reklaminius skelbimus kitose jūsų lankomose svetainėse.

 

Reklamos bendrovių diegiami slapukai keičiami labai greitai, todėl nepateikiame jų sąrašo, o nurodome pačias bendroves.

 

 

Šias paslaugas dažniausiai teikia trečiosios šalys. Jeigu turite paskyrą arba naudojatės šių trečiųjų šalių paslaugomis kitose interneto svetainėse, tuomet jos gali gauti informaciją apie tai, kad apsilankėte mūsų svetainėse. Trečiųjų šalių per slapukus surinktų duomenų naudojimas numatytas tų šalių privatumo nuostatuose, todėl tuos slapukus atpažįstame pagal juos diegiančias šalis.

 

Kaip išjungti slapukus

 

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite neleisti, kad jie būtų įrašomi.

 

Viskas apie slapukus (anglų kalba) - plačiau

 

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

 

Daugumoje naršyklių galima:

 

  • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus
  • blokuoti trečiųjų šalių slapukus
  • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių
  • blokuoti visų slapukų siuntimą
  • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

 

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks transliacijos internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų transliavimo internetu paslaugomis.

 

Kanapių juosta 2

©2016.Visos teisės saugomos. Kanabiolis

Kanapių juosta
Kanabidiolis
Kanapių juosta 2
Kanabidiolis
Kanabidiolis
Kanabidiolis
Kanabidiolis
Kanapių juosta 2
Kanabidiolis
Kanapių juosta 2